Destek Servis web site

Hakkımızda

Hizmet pazarında 25 yıllık geçmişi olan profesyoneller tarafından 2004 yılında kurulan firmamız ile Misyon , Vizyon ve Kalite Politikalarımıza bağlı kalarak , sektörün renklerinden olmayı arzulamaktayız.

Bu doğrultuda marka tescilimizi T.C. Türk Patent Enstitüsü bünyesinde 03.11.2008 yılında onaylatmış bulunmaktayız. Tescilli markamız “D/S/H Destek Servis Hizmetleri” dir. 

Bununla birlikte TÜRKAK onaylı SİSBEL firmasının ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi 

Sertifikasını 2009 yılında almış olup çalışmalarımızı bu bilinç ile sürdürmekteyiz. ISO 14001 ve ISO 18001-2007 de ise belgelendirme aşamasına gelmiş bulunmaktayız. 

Sektörümüzü resmi olarak temsil eden TESHIAD üyeliğimiz  , sektöre yön verebilmek  ve bu bağlamda Misyonumuzu gerçekleştirebilmek için kesintisiz devam etmektedir.

Yönetim ekibi olarak Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) üyeliğimiz ise üstlenmiş olduğumuz işin gereği ve çevre bilinci ile gönüllü olarak sürmektedir.  

Sürdürmekte olduğumuz hizmetlerimizin risklerini göz önünde bulundurarak  tüm özel sigortalarımızı AON Sigorta ve Reasürans Brokerliği  danışmanlığında Allianz Sigorta üzerinden sağlarken sözleşmelerimizi bir koruma kalkanı içine almaktayız.

Bu kapsamda İşveren Sorumluluk , 3.Şahıs Mali Mesuliyet , Ferdi Kaza , Taşınan Para  gibi temel sigorta poliçelerimiz güncel durumdadır.  

 

Buna ilave olarak sunduğumuz hizmetler standartlara uygun, ölçülebilir ve ekonomik olduğundan hizmet verdiğimiz kurumlara bütçe ile hedeflenen tasarrufların sağlanmasında da katkıda bulunmaktayız.

Amacımız

müşterilerimizin benzersiz gereksinimlerine uyan özgün çözümler üretmek,

Referanslarımız
Scroll to Top