Destek Servis web site

#destekservis

Dezenfeksiyon Hizmetleri

Çalışma ve yaşam alanlarınızda biyolojik ve yüksek oranda geri dönüşümlü, toksik içermeyen, antimikrobiyel dezenfeksiyon ürünlerin kullanılarak çevrenizde koruyucu kalkan oluşturmayı amaçlamaktayız.

Özellikle toplu yaşanan çalışma alanlarında havalandırma imkanlarının kapalı devre sistemleri ile sağlanması, alanlara temiz ve taze hava girişinin yetersiz oluşu, sistemdeki filtrelerin yeterli sıklıkta temizlenememesi sonucu ortamdaki havanın içinde bulunan bir çok bakteri, virüs ve mikrop partikülleri tüm yaşayanlar tarafından sürekli olarak solunmaktadır.

Bu sorunların çözümüne yönelik kullanmakta olduğumuz NONO-TEKNOLOJİK ürün ve uygulama proseslerimiz ile çalışma ve yaşam alanlarında “Antimikrobiyal Koruma Kalkanı” oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Çalışma ve yaşam alanları içinde, ortam havası ve tüm yüzeyler ile saniter bölgelerde uygulama güvenle yapılabilmektedir.

Kullanılan NONO-TEKNOLOJİK ürün en üst standartlarda antimikrobiyal koruma sağlarken, insan yada hayvan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen çözümler sunmaktadır. 

Scroll to Top