Destek Servis web site

#destekservis

Temizlik Hizmetleri

Ofis Temizliği

Yıllık sözleşmeli olarak ofis alanlarında partime yada fulltime kadrolar ile temizlik çözümleri sunuyoruz.

Ofis temizlikleri düzenli olarak temizlik şirketleri tarafından belirli standartlar çevresinde verilmesi gereken  hizmetlerdir. Ofisiniz için düzenli veya tek bir sefer olmak üzere şirketimizin verdiği hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, öncelikle istediğiniz temizliğin standartlarını belirlemeniz,  doğru ürünü doğru maliyetlere satın almanıza ve ofis demirbaşlarınızın ekonomik ömürlerinin verimli kullanılmasına fayda sağlamış olacaksınız. Bu durumda işe profesyonel bir firmadan şartname hazırlamak için destek alarak başlamanızı öneririz.

Ofis temizliği düzeyi çalışanların verimliliğini doğrudan etkilemektedir.

Temizlik standardı sadece verimliliği etkilemekle kalmaz, aynı zamanda çalışanların genel memnuniyetine de katkıda bulunur. Çalışanlar ofisleri temiz olduğunda daha çok memnundur.

Diğer bir deyişle, çevre teknik olarak temiz olduğunda, verimlilik ve iş memnuniyeti daha yüksektir. Bir temizlik hizmet sağlayıcısı olarak, müşterimizin çalışan memnuniyetine katkıda bulunacağımızı biliyoruz.

Temizlik işleminin yalnızca bir gider olarak değil, bir şirketin ana sürecine değer katan bir hizmet olarak görülmesi gerekmektedir.

Firmamızdan;

  • Düzenli Ofis Temizliği (Tek Seferlik)
  • Düzenli Ofis Temizliği (Sabit Kadrolu Personeller ile)
  • Düzenli Ofis Temizliği (Haftalık / Aylık)
  • Düzenli Ofis Temizliği (Hafta içi ve Hafta sonu)

Olmak üzere farklı tiplerde hizmet satın alabilirsiniz.

Kuru Halı Temizliği

Ofis alanlarında duvardan duvara halı kaplı zeminlerde  üç farklı metot ile yerinde halı temizliği yapıyoruz. Ofislerde gerek ses izolasyonu ve gerekse estetik açısından sıkça kullanılmakta olan halı zemin kaplamaları doğru yöntemlerle ve doğru zamanlama  ile temizlenmediği takdirde bir çok hastalığın barınabildiği ve kolaylıkla yayılmasına imkan veren bir materyal olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça pahalı bu materyalin planlı bakımlarının yapılması ekonomik ömrünün de uzamasına imkan vermektedir.

Duvardan duvara halı kaplı tüm alanlarda ( ofis , otel , cami , konferans salonları vb)  Kuru Köpük ile Yıkama , Islak Yıkama , Kuru Toz İle Yıkama yöntemleri ile halı temizliği gerçekleştirmekteyiz.

Yeşil Temizlik

İş yerinizde Green Care sertifikalı ürünler ile biyolojik temizlik yapmaktayız.

Site ve Apartman Temizlikleri

Site ve Apartman tarzı konut binalarında sözleşmeli olarak ihtiyaca göre partime yada fultime kadrolar ile planlı temizlik hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

Otel Temizlikleri

20 yıldır sektörde sahip olduğumuz bilgi birikimlerimiz ile Ülkemizdeki potansiyel iş gücünü harmanlayarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu, sahip olduğumuz konularda hizmet sağlamaktayız.

Housekeeping ve hizmet endüstrisi işletmenin hedeflediği standartlara ve mali portreye sadık kalarak tesisin; hijyenik ve estetik temizlik-bakım işlevlerini yerine getirir.

Bu bölüm işletmelerde doğrudan gelir getirmeyen destek birimidir. Ancak, sağlıklı bir bütçe ile tasarruf sağlayarak bir tesisin  yatırımı korur.

Housekeeping her ne kadar perde arkasında destek bir bölüm olarak görülse de müşterilerin özel yaşam alanlarına kadar giren bir sorumluluk taşımaktadır.

Bu sorumlulukları yerine getirirken çok fazla fark edilmemesine rağmen, yatırımın tüm demirbaşlarının korunması ve ekonomik açıdan kullanım ömürlerinin uzatılmasını sağlamada önemli bir rol oynamaktadır.

Tesisin ulaşmaya çalıştığı kalite seviyesi ile seçilen ve kullanılan kimyasallar, elemanların günlük iş yükleri, hedeflenen kalite standartlarına uygun olarak tesisten tesise farklılık gösterir.
Housekeeping işgücü açısından emek-yoğun bir birimdir. Eleman sayısını kontrol altında tutmak işletme karlılığına büyük katkıda bulunurken eldeki eleman sayısı işin kalitesini doğrudan etkiler.
Housekeeping te verilen her hizmette, teknoloji ne kadar gelişse de günümüz koşullarında tüm makine ve ekipmanları çalıştırabilmek için insan kaynağına ihtiyaç vardır.

Restoran Temizlikleri

Restoran temizliklerini  üç bölümde ele alınmalıdır. Bunlar ;  Yemek  alanları , Mutfak alanları ve Tuvalet alanlarıdır.

Yoğun geçe hafta yada sezonların ardından planlı olarak bir yada birkaç gün içinde  Yemek alanlarında ve Mutfak alanlarında tamamen biyolojik çözünür ürünler ile genel temizlik hizmeti sağlanmaktadır.        

Tuvaletler Restoranların müşteriler tarafından hijyen seviyesinin ölçüldüğü alanlar olarak değerlendirilmektedir. Bir çok müşteri tuvaletlerindeki sunulan temizlik ve hijyenin kalitesine göre Restoranların temizliğine kanaat getirmektedir. Bu bilinç ile her noktada tam hijyen sağlamakta ve kullandığımız biyolojik ürünler ve dezenfektanlar sayesinde tüm yüzeylerde kalıcı koruyucu kalkanlar oluşturmaktayız. Sağlanan bu koruyucu kalkanın sürekliliklerini ATP cihazları ile yaptığımız swap ölçümleri ile işletme yönetimi ve müşterilere belgelemekteyiz.

Tuvaletlerde karşılıklı belirlenecek periyodlarda genel temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları yapmaktayız.

Fuar Alan Temizlikleri

Sektörlere yönelik yapılan Fuarlarda firmaların stand kuruluşlarından başlayarak , fuar süresince stand içlerinde temizlik standartlarının korunması ve fuar sonunda stand sökümünün ardından alanların temiz teslimine kadar devam eden süreçte kadrolu olarak temizlik hizmetlerini yürütmekteyiz.

Yat Temizliği

Yat sahiplerinin ihtiyacı olduğu anlarda Yatların tüm iç mekanlarının yüzde yüz geri dönüşümlü doğaya zararı olmayan ve lisanslı temizlik kimyasal ve teknolojileri kullanılarak bağlı oldukları Marinalarda temizlenmesini sağlamaktayız.

Ticari Bina Temizliği

Yıllık sözleşmeli olarak Ticari Binalarda fulltime kadrolar ile temizlik çözümleri sunuyoruz.

Ticari Bina temizlikleri düzenli olarak temizlik şirketleri tarafından belirli standartlar çevresinde verilmesi gereken  hizmetlerdir. Ticari Binanız için düzenli veya tek bir sefer olmak üzere şirketimizin verdiği hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, öncelikle istediğiniz temizliğin standartlarını belirlemeniz,  doğru ürünü doğru maliyetlere satın almanıza ve ofis demirbaşlarınızın ekonomik ömürlerinin verimli kullanılmasına fayda sağlamış olacaksınız. Bu durumda işe profesyonel bir firmadan şartname hazırlamak için destek alarak başlamanızı öneririz.

Doğru tespit edilmiş standartlar kapsamında yapılacak temizlik hizmetleri , işletmesini üstlenmekte olduğunuz gayrimenkulün değerini her zaman en üst seviyede tutacaktır. 

Cam Temizliği

Ticari bina ve Ofislerde iç / dış cephelerden cam ve bina kaplamalarının temizliklerini yapıyoruz. Hizmetlerde kadrolu ve sözleşmeli personellerimiz her türlü güvenlik tedbirlerini alarak  çalışmaktadır. Hizmete başlamadan önce gerekli olan fizibilite çalışmaları ile müşterimizi konu hakkında teknik olarak bilgilendiriyoruz. Karşılıklı yapılan sözleşmenin ardından temizlik hizmeti başlatılıyor.

Bu kapsamda , bina dış cephelerinde iple erişim teknikleri , mobil vinçler , asma iskele vb platformlar kullanılıyor.

Kamusal Alan Tuvalet Temizliği

Tuvaletlerin hijyen ve temizliği, konukların firma iş standartları ile pekiştirerek değerlendirdiği alanlar olarak bilinir. Tuvaletlerinizin temizliği, ortam havasının kalitesi konuklarınızın gözünde işletmeniz ile ilgili olumlu veya olumsuz izlenimler oluşmasında bir hayli etkilidir. Destek servis firması , www.tuvalethijyeni.net  uzman ekibimiz, titiz çalışma anlayışımız ile sizlere doğru ürün ve yöntemleri sunarak profesyonel hizmet sağlamayı hedefliyoruz.

Restoran , Akaryakıt İstasyonu , Spor Salonları , Klinikler , Statlar vb kamuya açık tuvaletleri olan her işletmede planlı olarak İşyeri Tuvalet temizlik hizmetlerini sürdürmekteyiz. Hizmet kapsamında partime yada fulltime çalışmalarımız bulunmaktadır. Hizmette endüstriyel Yeşil Sertifikalı Biyolojik ürünler ile çalışmaktayız. Yapılan çalışma neticesinde alanlarda derinlemesine hijyen sağlarken tüm pis su giderlerine uyguladığımız enzim ve bakteriler sayesinde istenmeyen kokuların yok edilmesi de  sağlamaktadır.

İnovatif  fikirler üreten Destek Servis Hizmetleri  olarak , kuruluşların ana faaliyet alanları dışında hizmet ve malzeme tedariki konularında “stratejik hizmet ortağı” rolünü üstlenerek, müşterilerimizin benzersiz gereksinimlerine  uyan özgün çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Ayrıca  www.tuvalethijyeni.net  sitemizle ekolojik temizlik konusunda bir ilki gerçekleştirip ülkemizde tuvalet hijyeni konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Dileyen müşterilerimiz bizden  hizmet proseslerini satın alabilmektedirler. Bu kapsamda biyolojik ürünlerimiz ile hizmeti müşterimizin tesisinde direk olarak sağlayabilmekteyiz. Bu süreç içinde kendi hizmet kadrolarına eğitim vererek  doğru hizmet üretimine katkı sağlamaktayız.

Okul Temizlikleri

Eğitim kurumlarında Okul Aile Birliği Yönetimleri ile yapılan sözleşmeler kapsamında kadrolu personeller ile öğrenci ve öğretmenlere sağlıklı yaşam alanları sunuyoruz.

Spor Salonu Temizlikleri

Yüksek hijyen gerektiren Spor Salonlarında vardiyalı olarak kurduğumuz ekipler ile günün uzun saatleri ve haftanın 7 günü üzerinden temizlik ve hijyen hizmetleri sunmaktayız. Kullanmakta olduğumuz markalı temizlik ürünlerimiz ve dezenfektanlarımız ile alanlarda ekstra koruma kalkanı oluşturuyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlikleri

Fabrika, plaza, otel, yurt, depo, konut, fuar stantları, sosyal tesis, okul, villa, daire vb tüm alanlarda inşaat sonrası yada tadilat sonrası temizlik çözümleri sunmaktayız.

Gerek götürü ve gerekse adam / gün prensipleri ile gayrimenkulün ekonomik değerini korumaya yönelik planlı çalışmalarımız ile bu güne kadar sunduğumuz binlerce m2 alanın referanslarını talep edebilirsiniz.

Benzin İstasyonu Temizlikleri

Benzin istasyonları üç bölümde ele alınmalıdır. Bunlar ;  Akaryakıt alanları , Market alanları ve Tuvalet alanlarıdır.

Akaryakıt alanlarında yanıcı madde kalıntılarının temizlikleri özenle ve biyolojik çözünür ürünler ile sağlanmaktadır. Bu konuda dünyada lider markaların ürünleri ile profesyonel hizmet sağlamaktayız.

Market alanlarında  belirli periyodlarda tavandan zemine planlı genel temizlik hizmetleri sağlamaktayız.

Tuvalet alanları günümüzde akaryakıt istasyonlarının marka yüzü olarak değerlendirilmektedir. Bir çok müşteri tuvaletlerindeki sunulan temizlik ve hijyenin kalitesine göre istasyonlara uğramaktadır. Bu bilinç ile her noktada tam hijyen sağlamakta ve kullandığımız biyolojik ürünler ve dezenfektanlar sayesinde tüm yüzeylerde kalıcı koruyucu kalkanlar oluşturmaktayız. Sağlanan bu koruyucu kalkanın sürekliliklerini ATP cihazları ile yaptığımız swap ölçümleri ile işletme yönetimi ve müşterilere belgelemekteyiz.

Yatak Yıkama ve Mite Temizlikleri

Sağlıklı bir uyku ile üzerinde dinlendiğimiz yataklarımız içlerinde bizden başka bir çok zararlı canlı barındırmaktadır. Bu canlılar vücudumuzdan dökülen ölü deri parçaları ile beslenirken yine vücudumuzun yaydığı ısı ile yaşamlarını sürdürürler.  MİTE olarak adlandırılan bu canlıların yataklarımızdan temizlenebilmesi ve belirli bir süre ile tekrar yaşam alanı bulmalarını engellemek amacı ile kullandığımız özel ekipmanlar , UV ışın aparatları ve tekstil için üretilen koruyucu dezenfektanlar ile sağlamakta olduğumuz hizmetlerden planlı olarak faydalanabilirsiniz.

Kuru Buz ile Endüstriyel Alan Ekipman Temizliği

Tüm endüstriyel alanlarda ekipmana ve çevreye zarar vermeden , kimyasal atık ve etki bırakmadan derinlemesine temizlik yapabilmenin imkanını veren bir uygulama. Sıkıştırılmış mikro buz parçaları ayarlanmış basınç ile yüzeye püskürtülür. İstenmeyen yüzey kalıntısına ( kir ) çarpan kuru buz yüzeydeki atığı koparttıktan sonra karbondioksit olarak yok olmaktadır.

Villa & Rezidans Temizliği

Villa ve residence temizliğinde neden iddalıyız. yüzyılda ülkemizde eğitim düzeyi yüksek ve günün uzun saatlerini çalışarak geçirmek zorunda olan bir nüfus bulunmakta. genel bir bakışla ayda ortalama 24 gün , günde 10 – 12 saat civarında çalışıyoruz.  bu sürelerden yeme , uyuma gibi temel ihtiyaç zamanlarını da çıkardığımızda   evimizin ihtiyaçları ile ilgilenebilecek zamanı bulamıyoruz. bu noktada sıklıkla apartman görevlisinden veya hanımından   yada yabancı uyruklu kişilerden hizmet alımı sağlanıyor. bu kişilerden hizmet alımına başlandığı anda  , aslında görmezden geldiğimiz bir çok tehlike ve sorunu kabul etmiş oluyoruz.

Örnekle;

Kaçak ve kayıt dışı işçi çalıştırma,

İş güvenliği riskleri doğrultusunda doğabilecek tüm kazalardan sorumlu olma,

Bilinçsiz hizmet sunumu sebebi ile eşya ve donanımların yıpranması,

Olası kazalarda maddi ve manevi kayıpların yaşanması ve bunların telafi edilememesi,

Nadiren de olsa kıymetli eşyaların çalınması

Bu tehlikelerin başında gelmektedir.

Gözlemlediğimiz  bu ve benzeri tehlikeler çoğunlukla çaresizliğimiz olmuştur. Öyle ki

artık alınan hizmete  razı olmakta ve görmemezlikten gelmekteyiz.

Hizmette 19. yılımızda edindiğimiz tüm tecrübeler ile hala devam etmekte olan

Destek Servis Tesis İşletme ve Yönetim Hizmetleri Ltd. Şirketimiz bünyesinde

yukarıda ifade ettiğimiz  sorunlara çare olmak amacıyla  “HOME SERVICES” i

Ocak 2017  itibarı ile faaliyete geçirmiş bulunuyoruz.

PERSONEL KALİTEMİZ

“VİLLA VE RESİDENCE HİZMETLERİ “  çeşitli faaliyet alanlarını kapsadığından farklı niteliklerde

personel istihdam etmekteyiz.

Kadromuzda çalışan tüm personeller  ;

SGK  kapsamında sigortalıdır,

Personeller işe alımlarında kapsamlı güvenlik araştırması ve mülakat ile seçilmektedir,

Temizlik için alınan personeller iş başı yapmadan önce  kapsamlı sağlık taramasından geçer ve bu uygulama 6 ayda bir tekrarlanır,

Bakım & Onarım , Boya gibi işlerde çalışacak personeller çeşitli mesleki eğitimlerden geçirilir ,

Tüm personeller yılda bir defa B Sınıfı ehliyetli uzmanlardan iş güvenliği eğitimi yanı sıra kişisel gelişim eğitimlerinden  geçirilmektedir,

DENETİMSİZ OLDU BİTTİYLE İŞ YAPMIYORUZ!

Hizmet ekibi içinde sunulan işin organizasyonu için bir ekip sorumlusu  bulunmaktadır,

Hizmetin kapsamına göre iş süresi içinde habersiz personel ve iş denetimlerimiz bulunmaktadır,

İş başlangıcında evi teslim alırken , iş bitiminde ise yapılan iş ile birlikte ev müşteriye işin başındaki sorumlu personel tarafından teslim edilmektedir,

Yeterli bulunmayan hizmet seviyesi için teslim sonrasında dahi müşteri gerek telefon ile ve gerekse bir şirket yetkilisini eve davet ederek isteklerini belirtebilir,

İş başlangıcında belirlenen standartlar iş sonunda sağlanamadığı tespit edildiğinde , standartlar sağlanıncaya kadar hizmet bila bedel devam eder,

VİLLA VE RESİDENCE KAPSAMINDAKİ HİZMETLERİMİZ (HER HİZMET AYRI OLARAK ÜCRETLENDİRİLİR)

¨Eşyalı Evlerde Gündelik Tüm Ev Yada Oda Bazında Temizlik,

¨Çamaşırhane Hizmetleri,

¨Halı , Koltuk , Yatak Vb Tekstil Yüzey , Islak Yada Kuru Temizliği , Dezenfeksiyonu,

¨Kristalize Mermer Cilalama,

¨Duvar Silimi,

¨İç Ve Dış Cam Temizliği,

¨Su Baskını Ve Yangın Sonrası Temizlik,

¨Tadilat Ve İnşaat Sonrası Temizlik,

¨Yazlık & Kışlık Ev Villa Temizlikleri,

¨Hava Şartlandırma (İstenmeyen Kokuları Bertaraf Etme, Kokulandırma)

¨Temizlik Malzeme Ve Ekipman Temini & Kiralama-Satış

¨Haşere İlaçlama & Haşere İle Mücadele,

¨Tadilat Ve Boya Badana Hizmetleri,

Split Klima Filitre Dezenfeksiyonu

PEKİ NEDEN BİZ!

Standart üniformasını giymiş görevliler tarafından sağlanan günlük ev temizliği

hizmeti olan VİLLA VE EV TEMİZLİĞİ HİZMETLERİ profesyonel bir yaklaşımla sizleri “gündelikçi bulma”

telaşından kurtarıyor. Sundukları hizmete yönelik özel eğitim almış EV TEMİZLİĞİ HİZMETLERİ

görevlileri, tüm temizlik kimyasallarını ve sünger ya da bez gibi malzemeleri

yanında getiriyor.  En büyük farkımız tüm yüzeylerde %100 doğal ve kimyasal

içermeyen ürünler ile temizlik yapıyor olmamızdır.

İş güvenliği ve işçi sağlığı yönünden tehlike arz eden cam temizlikleri için ilave bir cam teknisyeni tarafından ayrıca sağlanmaktadır. Cam teknisyeni gün içinde uğrayacak ve camlarınızı silecektir. Ancak 90 m2 altındaki evlere de cam temizliği ayrıca ücretlendirilmektedir.

¨Yanında o gün kullanacağı temizlik kimyasalları ve sünger/bez gibi sarf malzemeleri bulunan bir görevli ihtiyaç duyulan temizlik hizmetini anlaşılan standartlar ve almış olduğu eğitimin çerçevesinde  yapmaktadır.

¨Çalışan görevli için yemek hazırlamak zorunda kalmayacaksınız. Temizlik görevlisi kendi yemeğini yanında getirmiş olacak,

¨Hizmet tarafınızca aksi belirtilmedikçe saat 09:00 da başlar ve 17:30 da sona erer,

¨Evinizde standart üniformasını giymiş bir temizlik görevlisi çalışıyor olacak,

¨Ücreti nakit veya havale ile ödeyebileceksiniz.

Scroll to Top