Destek Servis web site

#destekservis

Resepsiyon ve Concierge

Şirket Kültürünüze Entegre Olan Çalışanlar...

Resepsiyon ve Danışmanın (Concierge) tesisteki önemi büyüktür. Konuk ve ziyaretçileri karşılayan ve uğurlayan bölümdür. Hizmet Ortağımızın ve müşterilerimizin ziyaretçi ve misafirlerinin anlaşılan hizmet standartlarına uygun şekilde karşılanması, ziyaretçi girişlerinin kayda geçirilmesi, gelen aramaların kayda alınması ve bırakılan notların ilgililere ulaştırılması , mesai saatleri dahilinde güvenlik hizmeti ile işbirliği içinde ziyaretçilere refakat edilmesi, gerektiğinde ikram yapılması ve ziyaretçilerin uygun şekilde uğurlanması ve kurye ile gelen paket ve postaların kabulü gibi hizmetleri bu bölümdeki asli işlerimizdir. Bu bölümde sağlanacak hizmetin kalitesi , işletmenin hizmet anlayışı hakkında ziyaretçi ve misafirlerde olumlu düşüncelerin oluşmasını sağlamaktadır.

  • Müşteriye Adanmış Özel Eğitim

Çalışanlarımızı , ihtiyaçlarınızı ve şirket kültürünüze göre uyarlanmış özel eğitimlerle marka elçilerine dönüştürüyoruz.

  • Konuklarınızı Aktif Bir Şekilde Meşgul Eden ve Mükemmel İlk İzlenimler Sunan Resepsiyon Görevlileri Sunuyoruz.

Müşteriler ve Ziyaretçiler ile etkileşimi artırın. Resepsiyon istiniz , kuruluşunuz ve potansiyel müşterileriniz arasındaki bazen ilk temas noktasıdır.

Scroll to Top